Kategori11


Kampanyalar


 

1993 yılında ticari hayatına müteahhitlik ve villa dekorasyonları ile başlayan firmamız, 1995 yılından itibaren bu faaliyetlerine, Rüzgarlı Sokakta açtığı mağazasıyla inşaat malzemeleri toptan ve parekende satışını da eklemiştir. Rekabet şartlarının arttığı ve kar marjlarının düştüğü bir ortamda nasıl bir fark oluşturabilirim düşüncesiyle arge çalışmalırını sürdüren firmamız, 2002 yılından itibaren Siteler'de ahşap imalathanesini kurmuş; Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Ray Dolap, Ahşap Kapı, Tv Ünitesi ve buna benzer tüm ahşap imalatlarını kalite ve estetiğe önem vererek imal etmeye devam etmektedir. Geçen süre zarfında edinilen bilgi, tecrübe ve kalite markalaşma ihtiyacını hissettirmiş, nevART markası doğmuştur.

Tasarımda yeni sanat anlamına da gelen nevART, tasarımın fonksiyonellikle buluştuğu, her ihtiyacınızın karşılandığı, modern ve pratik çözümler sunmaya devam eden firmamız, 2009 yılından itibaren Duşakabin imalatına da başlamış, bütün bu faaliyetlerini Siteler de kendi binasında tek çatı altında toplamıştır. 600m2 showroom alanıyla, 1200m2 mutfak dolabı, banyo dolabı ve duşakabin imalatıyla ayrıca bu sene faaliyete giren lake boya ve pasta cila ünitesiyle gücüne güç katmıştır.

İmalat boyutuyla beraber uygulamada Ankara'nın en iyi firmaları arasında yer almaktadır. Ayrıca mağaza, otel, hastane, lokanta, kuaför ve buna benzer bir çok iç mekan tasarım ve uygulamasını en mükemmel şekilde yapan firmamız, Türkiye'nin en ünlü iç mimarlarının Ankara da özel prestijli villa projelerinin uygulamasını yaparak çözüm ortağı olmuştur.

Sorumluluğunun bilincinde olan ve empati yapma becerisine sahip olan, çağdaş teknolojiyi kullanarak, özgün tasarımlara imza atarken; üstün kaliteli ürünleri; koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ödeme kolaylıklı fiyat alternatifleriyle hizmetinize sunmaktayız.

 

 

İletişim bilgilerimiz >>